Сервіс та ремонт ендоскопічного та хірургічного обладнання

 

ФОП Риженко В.О.
Медичне обладнання

 

             UKRAINE

 

ПРОМИСЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ГОЛОВНА

ПРОДУКЦІЯ

СЕРВІС

КАТАЛОГИ
Перехід на попередню сторінку

 

 
Промислові ендоскопи

 

Фірма Olympus спеціалізується на виробництві і продажі ендоскопічного устаткування для огляду важкодоступних порожнин машин і механізмів. Ендоскопи щодня використовуються в роботі безлічі галузей промисловості, за допомогою ендоскопів забезпечується безпечна експлуатація промислових об'єктів, економляться матеріальні і трудові витрати. Olympus виробляє щонайширший ряд типів і моделей ендоскопів, кожна з яких розроблена для вирішення конкретних завдань в конкретної області техніки, відповідає жорстким вимогам промислової експлуатації.

Ендоскопи з гнучкою робочою частиною призначені для огляду внутрішніх порожнин машин, в які неможливий прямий доступ, для проникнення по складно зігнутих каналах. Виробляється широкий діапазон моделей гнучких ендоскопів з діаметрами від 0,6 мм до 40 мм, з довжинами робочих частин від 500 мм до 40 метрів. Випускаються гнучкі волоконно-оптичні ендоскопи (фіброскопи) гнучкі телевізійні ендоскопи (відеоскопи).

Бороскопи  - ідеальний інструмент в разі прямого доступу в зону огляду. У жорсткій робочій частині бороскопа для передачі зображення використовуються твердотілі лінзи, а підсвічування, як і у фіброськопов, забезпечується зовнішнім джерелом світла через джгут скловолокна з нерегулярним укладанням. Випускаються бороскопи з діаметрами робочих частин від 1,2 мм. до 16 мм. і робочими довжинами від 90 мм. до 1,5 м. Простота і зручність в роботі при високій якості зображення є основними перевагами приладів данного типу.