Сервіс та ремонт ендоскопічного та хірургічного обладнання

 

ФОП Риженко В.О.
Медичне обладнання

 

             UKRAINE

 

ПРОДУКЦІЯ

ГОЛОВНА

ПРОДУКЦІЯ

СЕРВІС

КАТАЛОГИ
Перехід на попередню сторінку

 

 

 

+38 044 222 53 84 +38 050 175 42 97 +38 067 299 77 88

Шафи медичні

Шафи медичні з бактерицидними лампами призначені для асептичного зберігання простерилізованих медичних інструментів, в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами. Шафи ШМБ 30, ШМБ 15, ШМБ 15-1 використовуються в хірургічних відділеннях лікарень, в перев'язувальних, в маніпуляційних кабінетах, скрізь, де є необхідність зберігання великої кількості простерилізованого інструменту або перев'язувального матеріалу.

Ультразвуковий очисник ендоскопічного інструментарію

Обробка ендоскопічного інструментарію є важливою ланкою в запобіганні перенесенню інфекції, у тому числі і ВІЧ, при ендоскопічному дослідженні. Ультразвуковий очисник інструментарію, розроблений для досягнення найкращої міри очищення на основі використання ультразвукових технологій.

Миюча машина "НЕРПА"

- кількість одночасно оброблюваних ендоскопів, шт. – 1 (або 2);
- діапазон часу обробки в циркуляційному режимі - дезинфекція ендоскопів, мин. – до 30 (60);
- об'єм використовуваного розчину, л – від 5 до 5,5; - потужність, споживана від мережі (220 В, 50 Гц), Вт – не більше 50;
- габаритні розміри установки, (у х ш х г), см – 92х78х48.

МІКРОСКОПИ Carl Zeiss

Розробляючи технологію виготовлення мікроскопів, Карл Цейсс визначив: конструкція мікроскопів повинна бути виконана з міцних матеріалів, особливо ті елементи, що гарантують високу якість мікроскопів та повторюваність результатів: бінокулярна насадка, фокусуючих механізм, освітлювальна система, револьверна голівка.
Дотримування цього принципу гарантувало надійність та якість мікроскопів Carl Zeiss протягом усієї історії розвитку виробництва, здобувши світову славу компанії та підтвердивши справедливість твердження великого оптика-механіка

ВІДСМОКТУВАЧ МЕДИЧНИЙ

Відсмоктувач медичний моделі 7E-D – це сучасний переносний медичний відсмоктувач, який може працювати від трьох видів джерел живлення: змінного струму, постійного струму, і від акумуляторної батареї. Він призначений для надання невідкладній допомозі хворим із заблокованими дихальними шляхами в умовах лікарні, бригадами швидкої допомоги, в домашніх умовах, а також службами медичного обслуговування. Это устройство способно удалять продукты секреции, кровь, блевоту, которые блокируют дыхательные пути, с целью возобновления беспрепятственного дыхания, и особенно полезный для предоставления первой помощи и лечения пациентов при транспортировке и в местах, в которых нет источников питания переменного или постоянного тока.