Сервіс та ремонт ендоскопічного та хірургічного обладнання

 

ФОП Риженко В.О.
Медичне обладнання

 

             UKRAINE

ХІРУРГІЯ

 

Хірургія

ГОЛОВНА

ПРОДУКЦІЯ

СЕРВІС

КАТАЛОГИ
Перехід на попередню сторінку

 

 

 

 

Ми пропонуємо своїм замовникам широкий вибір ригідних ендоскопічних комплектів, використовуваних для всіх видів ендоскопічної діагностики і лікування. За останніх 10 років широкого поширення у всьому світі набули методи ендохирургичеського лікування різної патології органів черевної порожнини. Хірурги віддають перевагу ендохирургичеським методам по наступних причинах:

1. Мінімальна травматізация хворого.
2.Більш легко протікаючий післяопераційний період, короткі терміни реабелітациі і повернення до активної праці.
3. Можливість лікування пацієнтів з високим ризиком інтра - і післяопераційних ускладнень.
4. Незначна кількість післяопераційних ускладнень.
5. Значне скорочення фінансових витрат на перебування хворого в стаціонарі.

На сьогоднішній день, найпоширенішим методом ендохирургичеського лікування є лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура) при хронічному калькульозному холециститі.
Для порівняння: після холецистектомії, виконаної традиційним хірургічним методом, при сприятливо протікаючому післяопераційному періоді, хворий знаходиться в стаціонарі 2 - 2,5 тижнів і непрацездатний після стаціонарного лікування біля 1-го місяця. При цьому летальність після операції досягає 1,5 - 2,5 %. Після лапароскопічної холецистектомії, за відсутності ускладнень в післяопераційному періоді, хворий виписується із стаціонару на 4 - 5 діб - і повністю працездатний через 2 тижні.
Розроблені і застосовуються методи лапароскопічної резекції шлунку, товстої кишки, ваготомія, операції на загальній жовчній протоці, репродуктивні операції на органах малого тазу, гистеректомія. Широко застосовуються методи лапароскопічної діагностики і лікування в екстреній хірургії черевної порожнини. Для уточнення діагнозу застосовується діагностична лапароскопія.
Ендоскопічним методом виконуються апендектомія, ушивання проривних виразок шлунку і 12 — кишки перста, операції з приводу позаматкової вагітності і при розривах кіст яєчників. Ендоскопічні методи діагностики і лікування знайшли вживання в торакальной хірургії і застосовуються для розтину плевральних спайок, резекції парієнтальної плеври і ділянок бульбашкової емфіземи, видалення переферічеських пухлин і метастазів, симпатектомії.Спеціально розроблені інструменти для цього розділу ендохирургиі: троакари з тупими наконечниками разом з жорсткими і гнучкими троакарнимі трубками, прямі і зігнуті жорсткі інструменти, відповідні вимогам анатомії грудної клітки.
При тісній співпраці з провідними урологами і гінекологами світу інженери OLYMPUS розробляють і постійно удосконалюють ендоскопічне устаткування для діагностики і лікування в цих розділах медицини. Окрім діагностики, останніми роками, широко застосовуються в урології ендохирургичеськие методи лікування. Трансуретральна резекція і трансуретральна вапорізация аденоми передміхурової залози прийняті як " золотий стандарт " і є альтернативними методами термічної терапії і відкритої аденомектомії. Для лікування ранніх стадій гіперплазії передміхурової залози розроблена установка для термотерапії. Для лікування сечокам'яної хвороби OLYMPUS пропонує найсучасніші уретерореноськопи, перкутанниє нефроськопи і літотриптори.
Широкий вибір найсучаснішого устаткування OLYMPUS пропонує для ендогинекологиі. Діагностичні і терапевтичні комплекти гістероскопів дозволяють лікарці точно встановити діагноз і виконати мінімальні терапевтичні втручання в порожнині матки. Використання гистерорезектоськопов, дають можливість виробляти об'ємні трансцервікальниє хірургічні втручання з максимальним ефектом і мінімальною травмою для пацієнток.
Все вищеперелічене свідчить про те, що багато традиційних методів хірургії поступаються, в даний час, місцем ендоскопічним хірургічним втручанням, ефективність яких незаперечна. Ми традиційно пропонуємо лікаркам високоякісне ендоскопічне устаткування, здатне задовольнити найвищі вимоги.

ЛАПАРОСКОПІЧНА ХІРУРГІЯ.

Найбільш часто виконуваними лапароскопічними операціями є:

1. Лапароскопічна холецистектомія - видалення жовчного міхура при хронічному і гострому калькульозному холециститі.
2. Лапароскопічна апендектомія - видалення запаленого червоподібного відростка.
3. Лапароскопічна резекція товстої кишки при злоякісних і доброякісних захворюваннях.
4. Лапароскопічна резекція шлунку при злоякісних і доброякісних новоутвореннях
5. Лапароскопічна герніопластіка - пластика грижових воріт при паховій або стегновій грижах.
6. Лапароскопічна гистеректомія - часткове або повне видалення матки з придатками при ендометріозі, міомах, пухлинах.